InAds

InAds

Gelir modeli ve reklam formatları

InAds
InAds

Gelir

InAds gelir modeli ve performans bilgileri

InAds

Gelir - 1

Info

Tıklanmalar

Web sayfalarının performansları tıklanmalara göre belirlenir ve buna göre bidding oranları belirlenir. Her bir reklam için sayfaya göre ayrı tıklanma performansları kaydedilir.

Görüntülenmeler

InAds'in temel gelir modeli görüntülenmeye dayalıdır. Bidding performansına göre değişiklik göstermek ile birlikte minimum eCPM 60 centtir. Fakat bu miktar ortalama olarak 1,5 USD düzeyindedir.

Yüksek Performanslı Optimizasyon

InAds bir reklam alanında auto-refresh sistemlerini ve çoklu reklam gösterimi teknolojisini kullanarak en yüksek reklam performansını sunmayı hedefler.

Gelir - 2

Info

Çoklu Reklam gösterimi

Çoğu SSP'inin aksine InAds bir reklam alanında bir reklamdan fazlasını gösterebilir. Örneğin, 300 x 250'lik standart bir reklam alanında 125 x 125'lik 4 reklamdan, 300 * 125'lik 2 reklama kadar alana sığabilecek bütün seçenekleri değerlendirir ve en yüksek toplamı elde ederek reklamları yayınlar.

Auto Refresh

InAds'in özel auto refresh teknolojisi basit bir sabit zamanlama ile reklamları yenilemekten fazlasını yapar. Kullanıcının mouse hareketlerinden kaydırma şemasına kadar pek çok elementi değerlendiren özel yapay zekası sayesinde reklamları yenilemek için en ideal zamanı yakalar.

Performans odaklı çözümler

InAds sayfaya onlarca script yükleyerek veya bir sürü cookie kullanarak sayfayı yavaşlatmaz, serverlere ek yük bindirmez. InAds serverleri ile güvenli bir bağlantı kurulduktan sonra her şey arkaplanda gerçekleştirilir, teknik sıkıntıların önüne geçer.

InAds

Gelir - 3

InAds reklam yayınından kârlılık hedeflemez, oldukça düşük komisyon oranları sunar. Kârlılığı komisyonlardan sağlamak yerine kendi reklam satışlarında reklam verenlerine sağladığı kredi, sigorta ve finansman seçenekleri ile kârlılığı hedefler. Yayıncılar üzerinden kâr etmeyen reklamcılık anlayışı ile yüksek gelir imkanı sunar.

InAds
InAds

Formatlar

InAds reklam formatları.

InAds

InAds

Info

InAds sadece bir SSP değil tam kapsamlı bir Ad Exchange'dir.

InAds reklamlarının yayınından, ücretlendirilmesine kadar her aşamaya hakimdir, ve bu özgürlükleri yayıncılarına da sağlar.

Sadece premium üst kalite reklamcılık.

InAds'te her isteyen reklam veremez, reklamlar uzman ekibimizin onayından geçmeden yayınlanamaz. Sadece alanında kendini ispatlamış DSP'ler ve markalar ile çalışılır.

Yüksek özelleştirme imkanı.

InAds'in reklam türleri sadece minimum ve maksimum boyutlar ile sınırlandırılır bu aralıklar içerisinde yayıncılar istediği kadar reklamları özelleştirebilir ve responsive hale getirebilir. InAds'te toplamda 120'nin üzerinde reklam türü vardır. Eklenmesini istediğiniz türler için de başvuruda bulunabilirsiniz.

Bazı İstatistikler

Info
InAds

64 Milyar

InAds'in aylık reklam gösterimi

InAds

94 / 100

InAds'in yayıncı doluluk oranı

InAds

50 Milyon

InAds'in her ay ulaştığı kişi sayısı